slide1.jpg slide2.jpg slide3.jpg
Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 3-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens D1 Laila van der Stelt V1B
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Joe Kodde V1A
17:15 - 18:30 Meisjes D2 Bente Berserik V2A
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Joe Kodde V1A
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Laila van der Stelt V1B
18:45 - 20:00 Meisjes D1 Bente Berserik V2A
20:00 - 21:15 Jongens A1 Joe Kodde V1A
20:00 - 21:15 Meisjes B2 Laila van der Stelt V1B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 11:45 Dames Doordeweek A Wilco Prins V1A
10:30 - 11:45 Dames Trim V1A
16:00 - 17:00 F1 Mix V1A
16:00 - 17:00 Jongens E1 V1A
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Andy van der Stelt V1A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Anne Claire Melchers V1B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Andy van der Stelt V1A
18:00 - 19:15 Jongens B1 Andy van der Stelt V1A
18:00 - 19:15 Jongens C1 Anne Claire Melchers V1B
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Andy van der Stelt V1A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Keeperstraining JD1 Trainingsgroep V1B KEEPERSTRAINING
16:00 - 17:15 Jongens D1 Anne Claire Melchers V1A
17:15 - 18:00 Keeperstraining MA1 Trainingsgroep V1B
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Anne Claire Melchers V1A
18:15 - 18:45 Keeperstraining MB2 Trainingsgroep V1B Keeperstraining MB2
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Wilco Prins V2A
18:45 - 19:30 keeperstraining MC1 Trainingsgroep V1B KEEPERSTRAINING
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Anne Claire Melchers V1A
19:30 - 20:45 Jongens A1 Wilco Prins V2A
20:00 - 20:45 Keeperstraining MB1 Trainingsgroep V1B KEEPERSTRAINING
20:00 - 21:15 Meisjes B1 Anne Claire Melchers V1A
20:45 - 22:00 Heren A Wilco Prins V2A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:45 Veterinnen Trainingsgroep V1
16:00 - 16:45 Keeperstraining ME2 / ME1/JE1 Trainingsgroep V2A KEEPERSTRAINING
16:00 - 17:00 F1 Mix V1A
16:00 - 17:00 Jongens E1 Anne Claire Melchers V1A
16:00 - 17:00 Meisjes E2 V1A
17:00 - 17:45 KEEPERSTRAINING M8E Trainingsgroep V2A KEEPERSTRAINING M8E 1 + 2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Anne Claire Melchers V1A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Anne Claire Melchers V1B
17:45 - 18:30 KEEPERSTRAINING MD2 Trainingsgroep V2A KEEPERSTRAINING
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Anne Claire Melchers V1A
18:45 - 19:30 KEEPERSTRAINING MD1 Trainingsgroep V2A KEEPERSTRAINING
18:45 - 20:00 Meisjes D1 Anne Claire Melchers V1A
20:00 - 21:15 Jongens B1 Andy van der Stelt V2A
20:00 - 21:15 Jongens C1 Anne Claire Melchers V1A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 20:15 KEEPERSTRAINING Gerhard + Daan Rabius : MC2 +JC1 Trainingsgroep V1A
20:15 - 21:00 KEEPERSTRAINING : Gerhard Rabius : JA1 + JB1 Trainingsgroep V1A
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Funky Coby van Duijn V1A